patek nautilus history tag heuer senna price chanel replica bags breitling aerospace review replica watches supplier philippines louis vuitton replica bags rolex 116600 price rado diastar gold price philippines chanel replica handbags best chibson seller 2017 chibson vs gibson louis vuitton replica bags breitling emergency replica ashford watches fake louis vuitton replica bags

Dora Akü Yenileme | Yazısını Macbat Brc 100 Akü Yenileme Cihazı
Anasayfa İletişim Site Haritası
  Kurumsal   Hizmetlerimiz       Ekipmanlarımız   Akü- Satış- Servis   Referanslarımız   İletişim
 
EKİPMANLARIMIZ
MACBAT
Test ve Kontrol Cihazlarımız


MACBAT BRC 100 AKÜ YENİLEME CİHAZI 
Macbat başarı ödülleri
Midi Macbat
midi macbat

 

MACBAT Bünyesel Bilgisayarı
- Baskı/ Şebeke seçenekleriniz kolaylaştırır.
-
Yenileme işlemini program sağlar
- Windows tabanlı ortam sağlar
- Tüm yenilenmiş akülerin bilgilerini bellekte saklar.
macbat
Macbat Oto İşlem Programı
- Komple yenileme işlemini kontrol eder.
- Yenileme esnasında akü sıcaklağını kontrol eder.
- Aşırı gerilimi gidererek akü giriş gerilimini ayarlar
- Otomatik güvenlik prosedürü vardır.
macbat
Macbat Transformatör Unitesi
-
12-120 volt arasında gerilimlere sahip bir dizi kompleakünün yenilenmesine imkan verir.
macbat transformatör

RFID Telsiz Frekansı Tanımlama
- Bir operatör anahtarı olarak hareket eder.
- Yetkisiz/ Yetersiz Çalışmayı durdurur.
- Acil akü tanıma işlemi vardır.

Akü bir RFID elektronik kontrol sistemi tarafından tanımlanır. Sistem, her aküye yerleştirilmiş bir elektronik etikete sahiptir ve RFID tarayıcı ile okunur. Etiketteki tek kod okunur ve makinanın bilgisayar ünitesindeki veritabanına işlenir. Böylece özel akü verileri, yenileme tarihi ve yenileme sonuçları gibi bilgilere ulaşır. RFID sistemi kullanıcı giriş anahtarı ile ekipmanın yetkisiz ve yetersiz kullanımını iki kat güvenli hale getirir.
rfid telsiz frekans tanımlama
   

Akü yenileme ve bakım işleminin basitleştirilmiş bir açıklaması;
Bir akünün enerjisi normal çalışma döngüleri sırasında boşaltılıyor ve yeniden dolduruluyorsa, elektrotlarda giderek sülfat kristalleri oluşur ve bunlar akünün etkili biçimde akım vermesini engeller bu kristaller, aküyü "boğarlar".

Çoğu şarj cihazı aküleri, hızlı yeniden doldurma ihtiyacı olduğu için erken eskiyecek şekilde çalışırlar. Akü her boşaldığında, sülfat üretimine yol açan proses yeniden başlar. Bu, sülfatlanma, akünün enerji almasını ve vermesini engeller. Sülfatlanmış bir akü doldurulduğu zaman, ısınır ve su kaybının artmasına neden olur. Bu durum kurşun-sülfat tortularının sert ve kırılgan olmasına sebep olur. Kolayca akü boşluğunun içine düşerek hücre bozulması, kısa devre ve olası mekanik hasarlara yol açarlar. Bu problem, şarj çevrimlerinin sıklığından dolayı özellikle elektrikli şarj çevrimlerinin forklift araçlarında kendini gösterir

akü yenileme anlatım


MACBAT akü yenileyici, kurşun asit, nikel-kadmiyum ve jell akülerin kullanım ömrünü uzatmak ve kaybolan kapasiteyi yenilemek için tasarlanmış özel ve devrim niteliğinde bir yeniliktir. MACBAT akü yenileme işlemi en iyi elektro kimyasal sülfat dönüştürme olarak tanımlanabilir. MACBAT, alternatif frekans sıraları halinde dikkatli bir kontrolü çevrim esnasında oldukça güçlü bir tepe akımı veren bilgisayar kontrollü bir sistem kullanır. Sonuç olarak akü içinde sülfatlanma dağılır ve kurşun levhaları sülfatı serbest ve enerjisiz bırakan aktif maddeye dönüştürür. MACBAT, bir şarj çevrimi ile çalışır. Yenileme/Şarj çevrimleri, akünün yaşına ve durumuna bağlı olarak değişebilir. Yenileme' den sonra, akü tam olarak dolar ve kullanıma hazır hale gelir.

Testler, MACBAT metodunun, sülfat kristalleşmisinin mevcudiyetini %95'e kadar azaltabileceğini göstermektedir. akü yenilemeMACBAT'ın eski, ağır sülfatlanmaya uğramış, kullanılamayan akülerdeki kapasiteyi yeni bir aküye kıyaslanabilir bir kapasite getirdiği kanıtlanmıştır. Ancak, bu metod, akünün ilk kullanım yıllarında uygulandığı taktirde en iyi sonuçları vermektedir. Böylece hücre bozulması, kısa devre ve mekanik hasarın önüne geçilmekte ve aküleriniz yıllarca birinci sınıf durumda tutulabilmektedir.

Akü Ömrünün Uzatılması
Yeni akülerinizin kullanma ömrünü iki katına çıkarmanın ve aynı anda elektriksel ekipmanın bakım maliyetlerini azaltabilmenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz ?

Aku ömrü uzatılmasıProgramlı bir Macbat bakım regen'i ile yeni akünüzün kullanma ömrünü iki katına çıkarmak ve kapasitesini, verimlilğini sürekli olarak maksimuma indirmek artık mümkün. Yeni aküler için, programlı bir bakım regen'i öneriyoruz; bu bakımın tamamlanması genellikle 24 saat alır ve her yıl yapılması gerekir. Bu programa uyarsanız daha hızlı sarj yapabilir. daha az elektrik sarfiyatı daha az akü değişikliği ve daha az duruş/ kayıp zamanı yaşarsınız.

MACBAT prosesi, sadece akülerinizin yıllarca optimum kapasitede çalışmasını sağlamaz, aynı zamanda ekipman
bakım  maliyetlerinin  de  azalmasına yardımcı olur. Özellikle zayıf hücre ve sülfatlanma düşük gerilim ve yüksek amperlenmeye yol açar. Bu durumun elektriksel ekipman komponentlerinde erken anzaya yol açtığı bilimsel olarak
kanıtlanmıştır.

Akü yenileme cihazı eskimiş akülerinize can veriyor...
MACBAT iyileştirme yenilemesi, optimum seviyelerinin çok altında çalışan veya ağir sülfatlanma oluşumundan dolayı kullanılamaz hale gelen eski akülleriniz için tasarlanmıştır. İyileştirme yenilemesi normal şarj kabul etmeyen akülerin islah edilmesinde de kullanılabilir ki bu konvansiyonel ve hatta şoklu şarjlayıcılar ile şimdiye kadar elde edilemeyen bir sonuçtur. Bir iyileştirme yenilemesi genellikle 48 saat sürer, ancak akü çok kötü durumda ise daha fazla zamanakü yenileme gerektirebilir. İşlem tamamlandığında akü tamamen dolmuş ve kullanıma hazır hale gelir. Dört yıldan fazla kullanılmış olan aküler, çabuk bozulma eğilimindedir. Bunun en yaygın sebebi, erken hücre bozulması ve kısa devrelenmeye yol açan ağır sülfatlanmadır. Eskiden tek çözüm aküyü veya arızalı hücreleri değiştirmekti; bu işlem pahalı ve aküde kalan hücreler ağır bir şekilde sülfatlandığı için pek de başarılı değildi ve aynca zayıf performansı ile ölçüde duzensiz direnç oluşumuna neden oluyordu. Yenileme hücre değişimi ihtiyacını azaltırken, hücrelerde mekanik arıza olması durumunda hücre değiştirerek de kullanılabilir. Bu işlem, kalan hücrelerde sülfatlanmayı gidermekte gerilim dalgalanmalarını duzenlemekte boylece akünüze yeni bir ömür kazandırmaktadır.


 
       
 
Dora Ak? Yenileme ve Bak?m San. Tic. Ltd. ?ti. Copyright ? 2020
Web Tasarım
Atak Domain
Atak Domain
   
       
       

rolex submariner two tone patek philippe calatrava history replica watches rolex daytona ice blue dial most iconic panerai fake watches cartier watch strap instructions tag heuer calibre 17 limited edition replica watches uk valjoux movement rolex hulk submariner uk replica watches